Sorø Landevej 271 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Skælskør - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skælskør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Skælskør er to nye villaer netop kommet til salg. Først og fremmest er der villaen på Sorø Landevej 271 i Eggeslevmagle. Denne bolig tilbyder 228 kvadratmeter fordelt på 7 rum.

Villaen er beliggende på en imponerende grund på 3800 kvadratmeter. Denne ejendom er prissat til 2.645.000 DKK.

En anden mulighed i Skælskør er villaen beliggende på Ørslevvej 10 i Vedskølle. Denne rummelige villa tilbyder hele 240 kvadratmeter fordelt på 10 rum.

Ørslevvej 10 ligger på en grundstørrelse af 1055 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 1.495.000 DKK. Begge ejendomme udgør interessante boligmuligheder i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga