2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skælskør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Skælskør er to nye boliger netop kommet på markedet. Den første er villaen på Rørsangervej 10. Med et rummeligt areal på 170 m² og en grundstørrelse på 1229 m², tilbyder denne villa fem værelser og er opført til en pris på 2.595.000 DKK.
Den anden bolig er en ejerlejlighed beliggende på Vestergade 10, 1. tv. Denne lejlighed på 79 m² har tre værelser og ligger på en grund på 613 m². Lejligheden er prissat til 695.000 DKK, hvilket gør den til en attraktiv mulighed for købere i Skælskør.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.