Oplev en aften fyldt med rytmer og god mad, når Salsa Slagelse står for salsa-delen af arrangementet. Uanset om du er nybegynder eller øvet, er der mulighed for at svinge hofterne og lære nye trin i et afslappet og sjovt miljø. Det er gratis at deltage i salsa-delen.
Nyd en lækker middagEfter salsatimen er der mulighed for at nyde en lækker middag i de hyggelige omgivelser på Kobæk Strand Hotel og Konference. Middagen koster 275 kr. pr. person, og det er en oplagt mulighed for at nyde en god aften med venner, partnere eller kollegaer.
For at sikre din plads til middagen og få alle detaljer om arrangementet, kan du besøge Kobæk Strand Hotel og Konferences hjemmeside.
Praktisk Information
Dato: Fredag 24. juli 2026
Tid: Kl. 17:00
Sted: Kobæk Strand Hotel og Konference, Kobækvej 85, 4230 Skælskør
Entré: Fri entré til salsa-delen, middag koster 275 kr. pr. person
Målgruppe: Alle
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her