2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skælskør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Ørslevvej 140 i Ørslev, 4230 Skælskør, finder man en villa til salg, der byder på 145 m² fordelt på 5 rum. Ejendommen ligger på en stor grund på 2832 m² og er tilgængelig for prisen af 1.695.000 kr.
En anden ejendom i Skælskør er ejerlejligheden på Bakkenborgvej 12, 2. th. Denne lejlighed tilbyder 89 m² med 3 rum og er ideel til dem, der ønsker en mere kompakt bolig. Grunden strækker sig over 5546 m², og lejligheden har en pris på 975.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.